Shes banesen

Shitet nga: Bedri 27 Tet 20:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lakrishte H3 Kati i gjashte
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne Lakrishte. Ka dy dhoma, Kuzhinen, Sallonin, banjon, korridorin dy ballkona dhe nje shpajz.

Cmimi me marreveshje!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim