Shes banss 42.480 dy dhoma gjumi sallon+kuzhin

Shitet nga: Vs 19 Gsh 00:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 480 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Shes banes ne Breg Diellit Kompleksi Rrezja

Kati i 2-107m2 ka kete renditje

3 dhoma gjumi
sallom me kuzhin
2 banjo
ballkon
cmimi 600m2

Kati i 9-72m2 ka kete renditje

2 dhoma gjumi
sallon me kuzhin
shpajz
banjo
ballkon
cmimi 590m2

Te gateshme ne shtator ( dhe nje muaj)

Tel dhe viber: +386 49 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim