Shes bensen ne lagjen Kalabri

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: AGJENSIONI"HOLDING" 06 Pri 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

900 EUR

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 51 m2
Komuna: Prishtinë
Shes bensen ne lagjen Kalabri Banesa gjindet ne Komplexin EXDC 3 ne katin e 4
Banesa eshte 92 m² Neto , ka sallon dhe kuzhine te ndare,dy dhoma gjumi ,koridor ,ballkon,banjo,wc.

Çmimi 900 Euro/m²


PER TI KERKUAR BANESAT SHTEPIT TROJET TONA ME LEHT
NE KATRORIN "CFAR KERKON" SHTYPE : HOLDING

AGJENSIONI PER PATUNDESHMERIS "HOLDING"
agjensioniholding@gmail.com
mobil044521055
mobil049521055
mobil044595979
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim