Shes dy Banesa ne Breg Diellit Mati 1

Shitet nga: vs 07 Gsh 11:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

42 480 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Shes Banes ne Breg Diellit Kompleksi Rrezja
Kati i 2-107m2 ka kete renditje
3 dhoma gjumi
2 banjo
sallon me kuzhin
ballkon
cmimi 600m2

Kati i 9-72m2 ka kete renditjw
2 dhoma gjumi
sallon me kuzhin
shpajz
banjo
ballkon
cmimi 590m2 = 42.480
( te gateshme dhe nje muaj)
Tel dhe viber: +38649 288 587
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim