Shes dy banesa ne Breg te Diellit (64m2dhe42m2)

Shitet nga: Agron 19 Shk 07:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

127 200 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: Bregu i Diellit (Mbrapa qendres tregtare)
Sipërfaqe: 106 m2
Për vendbanimin: Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar
Komuna: Prishtinë
Shes dy banesa ne Bregun e Diellit , mbrapa qendres tregtare. Banesat jane ndertim i vjeter dhe kane hapesire te shfrytezueshme mjaft te pershtatshme per jetese, te dy banesat jane ngjitur me njera tjetren dhe jane me mundesi bashkimi. Banesat jane ne katin e 5te. Kushtet e nderteses jane shume te mira dhe ndertesa ka lift (punon gjithnje) ,nxemje qendrore, ka parking te mjaftueshem ne lagje, eshte afer shkolla fillore 'Ismail Qemali', ambulanca eshte 100m larg nga banesa... Te dy banesat jane te renovuara (dritaret-plastike, banjot) , si dhe hapesira per kepuce eshte na koridorin e perbashket te dy banesave. Qmimi per m2 eshte 1200E mirepo eshte i dikutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim