Shes dy banesa

Shitet nga: efraim 05 Shk 17:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Adresa: Rruga B Relax 5
Sipërfaqe: 72 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat 62 m2 kati i trete dhe tjetra 72 m2 kati i trete te gatshme per banim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim