Shes ne Bregun e Diellit Banesen, Zona e Lindjes

Shitet nga: Agron 27 Shk 09:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

49 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit Zona e Lindjes
Sipërfaqe: 54.95 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë
Komuna: Prishtinë
Shitet Banesa ne Bregun e Diellit, Zona e Lindjes.
Banesa gjendet afer presidentes.
Ka pamje nga rruga " B ".
Banesa ka:
dhome gjumi, sallon, terpezari, kuzhine, banjo, koridor dhe ballkon.
Ka te shtruar parket.
Ka nxemje qendrore 24h nga termokosi.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim