Shes ose leshoj banesen me qira, banesat e hinta

Shitet nga: Banesa 17 Mar 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 35 m2
Komuna: Prishtinë
I. Leshoj me qira banesen ne Kodren e Diellit, banesat e hinta, ne katin e pare (jo perdhese), banesa ka pamje nga lindja,dhe eshte nje ambient shume i mire dhe i qete per jetese, ka nje dhome dite me kuzhine, dhe nje dhome gjumi. Leshohet e mobiluar 200 euro. Eshte banese e renovume,e mobilume me mobilje te reja.


II.Per te interesuar shitet banesa qmimi 35.500 euro.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim