Shes shtepin 4 kateshe (3 banesa) ne Prishtine

Shitet nga: skender 17 Mar 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

98 000 EUR

Numri i dhomave: 10
Adresa: Haxhi Zeka 67
Sipërfaqe: 280 m2
Komuna: Prishtinë
Shes shtepine 4 kateshe. Pa oborr. Gjindet ne rrugen Hazhi Zeka 10 min prej qendres. Ne Flete poseduse figuron 1.22 ari. Mund te ndahet ne 3 banesa nga 70m2 plus podrumi, pa I llogarit muret dhe shkallet. Perveq fasades siq shifet jashte, brenda eshte teresisht e renovuar.
2 rezervuar me 2000 L uje me ramje te litre.
Konsiderojm edhe ndonje nderrim me banese.
Mobile ne Angli (Viber) +44 7979 950 901
adresa e imailit ; skendereli@yahoo.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim