Shes urgjent banesën në Ulpiana-Prishtinë

Shitet nga: Kemi 19 Qer 15:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 44 m2
Komuna: Prishtinë
Shes urgjentisht banesën në lagjen Ulpiana. Banesa ka 50 m², me këtë renditje:

-Dhomë dite,
-Kuzhinë,
-Dhomë gjumi,
-Banjo,
-Koridor,
-Ballkon dhe
-Shpajz.

Banesa gjendet në katin e 3t, dhe posedon të gjithë infrastrukturen e nevojshme për jetes si, ujë dhe ngrohje nga kyqjet e qytetit. Gjendet në pjesën më të mirë të lagjes Ulpiana, pranë shkollës fillore "Hasan Prishtina, tregut "Ulpiana", Hotel Goldenit, Mozzart caffes, dhe Spitaleve të qytetit. Është e rinovuar dhe e izoluar totalisht si mbrenda ashtu edhe jashtë ( e fasaduar ).Banesa shitet me mobilje dhe presim të na lajmërohen vetëm të interesuarit serioz.

Pronar aktual Kemi.
tel.044 154 085
049 103 703
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim