Shesa banesen ne lagjen TopHane,126m2.

Shitet nga: Hoti 04 Pri 14:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

750 EUR

Numri i dhomave: 4
Adresa: TopHane
Sipërfaqe: 126 m2
Për vendbanimin: Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shes banesen ne lagjen TopHane.Banesa posedon 3 dhoma gjumi, sallon te madh me kuzhine dhe 2 banjo.Ka siperfaqe prej 126m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim