Shese banese

Shitet nga: Ajlazymberceshko 22 Shk 19:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shese banesen 85 m2 ne lagjen Kalabria e mobiluar te kullat e Arabeve. Banesa eshte ne katin e 10 e pajisur me lift e cila mirebahet me kartela. Jane 2 dhoma gjumi+ salloni me kuzhine , dy ballkona dhe nje banje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim