Shesim 5 banesa ne MAti 1 te Alko Grup URGJENT*

Shitet nga: N. SH. "ACCESS" - Burim Sot 05:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

760 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 74 m2
Komuna: Prishtinë
Shesim 3 Banesa në MAti 1 e ndertuar nga Alko Grup , dy jane ne katin e 3 dhe nje e kemi ne katin e 4, banesat kane lift, dhe jane me siperfaqje 112 m2, 71 m2, dhe 69 m2. Banesat kane pamje e 71 m2 perendim, e 112 m2 Lindje dhe perendim (ka pamje ne te dy anet e objektit), e 69 m2 perendim dhe lindje (edhe kjo ka pamje ne te dy anet e objektit). Objekti eshte i ndertuar me standartet me te mira ne ndertim, nga qasja ne objekt, hyrjet, koridoret, liftat, garzhat dhe cdo detal tjeter mbrenda objektit.
Objekti osht nen vezhgimin e Kamerave. Banesa ka këtë renditje:

Banesat e metrazhit 112 dhe 71 m2 e kane kete renditje:

– Dhome dite me kuzhine,
– 2 dhoma gjumi,
– Terasa
– Wc,
– Banjo, dhe
– Ballkon.

Banesa e metrazhit 69 m2 e ka kete metrazh:

– Dhome dite me kuzhine,
– 1 dhoma gjumi,
– Terasa
– Banjo, dhe
– Ballkon.

Kemi edhe banesa me metrazhe te ndryshme ne kete objekt dhe ne kate te ndryshme

Mund te na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00
Tel:
049 622 330
045 622 330

E-mail: burim@access-ks.com

Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com
Facebook: Access – Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim