Shesim Banesa Troje Shtepi Lokale SIPAS MARRVESHJ

Shitet nga: doni 03 Mar 01:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjeja Emshir ( te stacijoni i atobusve)
Sipërfaqe: 110 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Shesim Banes 110 m2 kati i katert 3 dhoma 2 banjo kuzhin ballkan Prishtin Lagjeja Emshir Shtepi ne Vushtrri / Troje ne qender te Vushtrris per ndertim te lart dhe te ulte 3 deri 12 ari /Troje ne periferi te Vushtrris / Lokal dhe Truall ne Mitrovic te gjitha posedojn dokumenta te rregullta dhe leje sipas planit urbanistik te komunes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim