Shesim banes ne Prishtine Urgjent

Shitet nga: Adi 05 Sht 08:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

38 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Prishtine lagjia e spitalit
Sipërfaqe: 51 m2
Komuna: Prishtinë
Shesim banesen ne Prishtine,lagjia e spitalit perballe celsi point,ka 51m2,kati perdhes,ka kuzhinen,sallonin,dhomen e gjumit,shpajzin,banjon,koridorin.
Gjithe dokumantacioni eshte ne rregull ne emrin tim.
Lagje shume e mire per banim,e sigurte dhe nuk jeni te nvarur nga shkallet dhe lifti.

Ka zbritje per bleres serioz
044813331(viber)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim