Shesim banesen ne Dardani

Shitet nga: SHITET BANESA 19 Mar 12:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

590 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: DARDANI
Sipërfaqe: 70 m2
Komuna: Prishtinë
Shesim banesen ne Dardani
BANESA KA DHOME DITE TE MADHE, DHOME FJETJE, KUZHINEN ME TREPEZARI DHE BANJON.
ESHTE PERDHESE E ULET DHE CMIMI PER METET KATERORE ESHTE 59O /M2. TE GJITHA DOKUMENTACIONET JANE NE RREGULL DHE MUND TE BARTET BRENDA DITES.
BANESA E KA MUNDESIN E SHENDRRIMIT NE LOKAL
LOKACIONI I BANESES ESHTE AFER PARKUT NE DARDANI .
PER ME SHUME INFORMATA MUND TE THIRRNI NE TELEFONIN
044 168052
VIBER +37744 168052
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim