Shitët Banesa në Mati l të Alko Groupi

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: IShqipe Agency Dje 20:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Mati l
Sipërfaqe: 65 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re
Komuna: Prishtinë
Agjensioni për Patundshmëri iShqipe.
Shitët Banesa në lagjën:Mati l permbi Marketin "Maxi 24 orë" në objektin e kompanisë "Alko Group"
Banesa posedon 65m2 e cila ndodhët në katin nr:4 ashensori është funksional.
Të gjitha dokumentacionët e banesës janë në rregull me "Noter"
Shitët e pa mobiluar.
Kategorizohët me ketë rënditje:
Dhomë gjumi
Sallon me kuzhinë
Banjo
dhe Balkon.
Qmimi:50.000€ i (Diskutushëm)
Numrat e kontaktit janë:
Viber: +37744 199-309
044/199-309 049/705-464
E-mail: ishqipe.agency@hotmail.com
Për të gjitha ofertat e Agjensionit tonë,informohuni në faqën tonë zyrtare në facebook:
Agjensioni për Patundshmëri iShqipe.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim