Shitblerje, qiradhenje, vlersim dhe menaxhim te ..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Kosova Estate 16 Krr 10:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 55 m2
Komuna: Prishtinë
Te nderuar

Oferta jonë për patundshmërit në shitje është:

Banesa

1. Ulpiane, Kati i 3-te, 50m2. Cmimi 62000 euro per m2

2. Banese ne Top Hane, Kati 2-te, 93m2. Cmimi 850 euro per m2, ne konsiderim vjen edhe ndrrim me ndonje veture.

3. Banesa ne Fushe Kosove, (te stacioni i policise), siperfaqe, 57,62,86, kati i 6 të. Cmimi 430 euro per m2

Shtëpi

1.Velani (afer Amb. Holandeze) , 330 m2, ne troll prej 5ari. Cmimi 370,000 euro

2.Marigona 2, 240m2, ne troll prej 3.5ari. Shtepia eshte e leshuar me qira (1000 euro ne muaj). Cmimi 240,000 euro, ne konsiderim vjen edhe ndrimi me ndonje banes ne Prishtine.

Tokë

1.Te Pallati i Drejtësise, siperfaqe prej 1.15Ha, cmimi 12,000 euro per ari

2. Rruga Prishtine – Lipjan, ana e djathte (afer AUTO MITA) , siperfaqe 84 ari, cmimi 12,000 euro per ari

3. Trooll ne Marigona 2, 3.5 ari + 3.5 ari, Cmimi 25,000 euro per ari

4. Sofali, 11.5 ari, cmimi 17,500 per ari.

Si dhe shumë e shumë prona tjera , mos hezitoni dhe na kontaktoni

Me respekt

A.P KOSOVA ESTATE
PRISHTINE, KOSOVE
email: contact@kosova-estate.com
Mob: + 377 44 141 993, +386 49 711 555
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim