Shite Banesa me 80 m2

Shitet nga: Fehmi 11 Nën 00:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 000 EUR

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Bulevardi Bill Clinton 38/A 1/10
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Hapësirë parkimi / Garazh, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum
Komuna: Prishtinë
Shese banesen time personale (te shpirtit) me 60 m2 mbrena +10 m2 ballkon + 10 m2 bodrum. Banesa gjendet ne qender te kryeqytetit dhe ne pjesen me te bukur te tije, ne bulevardin Bill Clinton. Ka pamje fantastike, fascinuese, frymezuese dhe pamje nga te dy anet e saje. Shihet tere prishtina nga ajo si nga ballkoni ashtu edhe nga dhomat e saja. Eshte e organizuar ne menyre perendimore, dmth eshe e rregulluar dhe renovuar si per shije kombetare njashty edhe per shije nderkombetare. Nga ajo shihen tere lagjet e prishtinese, qe besa edhe kodrat e bukura te ktyeqytetit. Ka pamje shume te madhe nga ajo. Eshte plote jete. Ajo ka tri njesi gjumi, Dhome te pritjes/ndejes, kuzhine dhe shpajz. Shume funksionale ka internetin me te fort ne Kosove. Banese mund te shihet gjithehere dhe te vertetohen keto qe po ceken. Jeni Shume te miresearshur! Cmimi shume i negocueshem!!! Fehmi Morina; Tel. Mobil: +37744165756 edhe ne Viber 24/7. Pershendetje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim