Shiten banesat nga 46m/2,58,80,81,94,115m

Shitet nga: shpetim 01 Gsh 15:42 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Komuna: Prishtinë
SHITEN BANESAT ne HIG
Shpetim MEMISHI tel@viber. +377(0)44/144-724
Banesat jane te siperfaqeve te ndryshme, perveq banesave, ju do te mund te perfitoni edhe nga keto elemente:
1.Planet e banesave me siperfaqe te ndryshme,
2.Hapsirat gjelbruse,
3.Distanca e madhe ne mes te objekteve,
4.Furnizim te rregullt me energji elektrike 24h,
5.Uje i pijshem permes sistemit te filtrimit 24h,
6.Uje te ngrohte dhe ngrohje 24h,
7.Sigurim ne hyrje te objekteve 24h,
8.Vezhgim me kamera dhe alarme per mbrojtjen e pasuris tuaj,
9.Parking nentokesor per qdo familje,
10.Qendren Tregtare me mbi 30,000 m2
11.Qendren per Argetim,
12.Qendren Wellnes (Pishinat dhe Saunat),
13.Ne secilin koridor te perbashket sistem per klasifikim dhe hudhjen e mbeturinave

OFERTA ME E RE PER BLERJE TE BANESAVE
Ju ofrojme Blerjen e Banesave me qmime shum te voliteshme dhe me mundesi shum te mira, nga ju mundeni te filloni pagesen me nje PJESEMARRJE shum te vogel dhe te voliteshme dhe po ashtu edhe me mundesi te pagesave me RATA.
Ju mirepresim dhe do te jeni te kenaqur nga Ofertat tona
Banesat ne shitje:
Projekti " HIG CENTER "
1. Me tre dhoma te gjumit dhe nje sallon 119 m/2
2. Me tre dhoma te gjumit dhe nje sallon 115 m/2
3. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 87.3 m/2
4. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 83.7 m/2
5. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 82.9 m/2
6. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 81.2 m/2
7. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 79 m/2
8. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 60 m/2
9. Me dy dhoma te gjumit dhe nje sallon 62.4 m/2

Punimet në Banesen tuaj do të Bëhen sipas kërkesave tuaja, po ashtu edhe përzgjedhja e materialeve.
BËHU TI I PARI TË KESH NJË BANES TË TILLË

Kontakto :
Shpetim MEMISHI
Tel @ Vib. +377(0)44/ 144 - 724
shpetimhoxha.ks@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim