Shiten 2 Banesa ne lagjen Mati 1

Shitet nga: Banesa 24 Mar 16:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 84 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat ne lagjen MATI 1,ne rrugen Ndue Perlleshi, te dyjat gjenden ne katin e pare kane sallone, dy dhoma te fjetjes, banjo dhe WC, orientimi ne lindje dhe jug jane komplet te mobiluara,ka 24 ore uje ,nxemje qendrore te perbashket ,siperfaqja 83.5m2 dhe 84m2 çmimi sipas marreveshjes.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim