Shiten 2 banesa ne bregdet te Shqipërisë

Shitet nga: Korab 14 Sht 13:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 97 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten dy 2 banesa 97 dhe 58 metra katror tek shkëmbi i Kavajës , rendi i parë nga plazhi, plazhi 20 metra larg nga hyrja e pallatit,ujë 24 orë ,klimatizim,kati i 4 ,ashensor.
Qmimet 40,000€ dhe 62,000€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim