Shiten BANESAT ne QENDER te L. MUHAXHERVE

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: FFB Trade 19 Maj 15:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjija e Muhagjerve
Sipërfaqe: 81 m2
Komuna: Prishtinë
Ka nisur shitja e banesav ne qender te qytetit ne lagjen e Muhagjerve afer Hotelit Ambasadore te Xhamia, nga kompania ndertimore FFB Trade, objektet jane ne nje pozit te veqant, ku do te jen 3 Llamella ne drejtim vertikale me pamje jug-lindje dhe jug-perendim, objektet do te jen nga jashta ne tulle te kuqe, jane me leje te ndertimit, llamellat kane perdhesen + 9 kate, dhe do te ken nga 5 banesa ne kate, kurse 2 kate jane me Garazha dhe depo, ku qdo banes do te ket edhe depone ne podrum, dhe do te ken nga 2 ashencore (lifta) njeri i vogel per 6 persona, dhe lifti i madh qe sherben per personat me nevoja te veqanta.
Banesat do te kene zonat e gjelberta ne te 2 anet e objektit, sepse parcela ku do te ndertohen Llamellat eshte nga rruga ne rruge, dhe ka hapsir te mjaftushme deri ne rruge e pastaj rrug (thjesht ne asnje menyr nuk ka mundesi me ju zane pamjet nga dikush tjeter), banesat do te ndertohen me materjale kryesisht Gjermane si: Lifti (schnader), e tje, po ashtut kane ne afersi shkollen fillore, shtepin e shendetit, dhe qerdheja do te jete ne objekt.
Banesat kane kete renditje:

- 81 m2, Sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi,banjo, WC, koridore dhe 2 ballkona;
- 83 m2, Sallon, kuzhine, banjo, WC, 2 dhoma gjumi, koridori dhe 2 ballkona;
- 73 m2, Sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi,banjo, koridore dhe 2 ballkona;
- 76.8 m2, Sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi,banjo, koridore dhe 2 ballkona;
- 63 m2, Salloni, kuzhina, banjo, koridori, dhe ballkoni.

Banesat do te jen te gatshme per banim me dt. 31 tetore 2016.

Zyrtar për shitje: Burim Halili

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 – 19:00

Tel:

049/ 619 666 Viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim