Shiten Banesa,Shtepi,Troje,ne Prishtine, F.Kosove

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: ERONA shpk 23 Maj 17:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: > 10
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Agjensioni ERONA shpk merret me (Ndermjetesim ne Shitblerje dhe Qeradhenjet) Në Gjithë-Kosoven:

BANESA- Prishtine,Fushe Kosove,Peje,Gjilan etj.
SHTEPI- Prishtine,Fushe Kosove,Peje,Gjilan etj.
TOKA- Prishtine,Fushe Kosove,Peje,Gjilan etj.
LOKALE- Prishtine,Fushe Kosove,Peje,Gjilan etj.

Ofertat tona mund ti shikon
Ne Merrjep ERONA shpk
Ne Peshkuneart ERONA shpk
Ne Facebook ERONA shpk

Per me shume mund te na kontaktoni ne keta ne nr +38649394111 +38649394463(viber)
E-mail erona.shpk@hotmail.com

Ju Mirepret Agjensioni ERONA shpk
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim