Shiten Banesa dhe lokale

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: EDRI 13 Jan 14:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

870 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Lakrishte
Sipërfaqe: 102 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten banesa dhe lokale ne lakrishte Prishtine
ndertimi EDRI, kati i pare ,48 m2 ,52 m2,102 m2
kati i dyte 84 m2, x 870 euro m2.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim