Shiten Banesat: -Mati 1- Bregu i Diellit - pran ..

Shitet nga: banesa 25 Gsh 01:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 65 m2
Komuna: Prishtinë
- Shiten Banesat: -1) - 65m2 - Kati 3. - Banesat jane me pamje Fenomenale - Lagjja Mati 1, Bregu i Diellit - skaj Rruges B afer Rrethit - Prishtine. - Ndertimet jane sipas Standarteve Europiane me siguri dhe kualitet .- I gjithe materiali i perdorur eshte kualitativ. Posedojme Leje Ndertuese dhe Dokumentacionin perkates . Blerja direkt nga pronari , vetem bleres serioz flm. Tel : 045 509 404.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim