Shiten Banesat 2 dhe 3-dhomëshe, në lagjen Tophane

Shitet nga: Agjensioni Dion Sot 17:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

850 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tophane
Sipërfaqe: 80 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh
Komuna: Prishtinë
Shiten Banesat e reja 2 dhe 3 dhomëshe, në lagjen Tophane.
Tipet e banesave janë:
– 65.89m² (qëndrim ditor, kuzhina, 1 dhomë e fjetjes, banjo, ballkon)
– 73.29m² (qëndrim ditor, kuzhina, 2 dhoma të fjetjes, banjo, ballkona)
– 92.46m² (qëndrim ditor, kuzhina, 2 dhoma të fjetjes, banjo, w c, depo, ballkon)
• Garazha për veturë, qmimi 6000 euro
Çmimi është 850 euro për m², çmimi i diskutushëm.

Agjensioni DION
www.dion-ks.com
038 520 063, 044 147 956, 049 147 956
viber +38344147956
agjensioni-dion@hotmail.com
agjensionidion.ks@gmail.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim