Shiten Banesat ne Lagjen Mati 1 Kompleksi "HIG"

Shitet nga: Bujar 17 Tet 09:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

720 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Mati 1
Sipërfaqe: 90 m2
Komuna: Prishtinë
Është një projekt i cili gjendet në bulevardin Enver Maloku,lagja Mati 1, në Prishtinë. Projekti përmban 350 banesa dhe qendrën tregtare me Wellness.
Ky projekt është planifikuar që t'i përmbushë të gjitha nevojat e juaja si:

Planet e banesave me sipërfaqe të ndryshme,
Distanca e madhe në mes të objekteve,
Hapësirat gjelbëruese,
Furnizim të rregullt me energji elektrike 24h (ashensori, hapësirat e përbashkëta,oborri,parkingu etj.),
Ujë të pijshëm përmes sistemit të filtrimit 24h,
Ujë të ngrohtë dhe ngrohje 24h,
Sigurim në hyrje të objekteve 24h,
Vëzhgim me kamera dhe alarme për mbrojtjen e pasurisë tuaj,
Parking nëntokësor për çdo familje,
Qendrën tregtare me sipërfaqe mbi 30000 m2,
Qendrën për argëtim,
Qendrën Wellness (pishinat dhe saunat)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim