Shiten Banesat te Muhaxherët- Prishtinë mbi park..

Shitet nga: Bekim 01 Gsh 14:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 68 m2
Komuna: Prishtinë
Qetësia dhe Cilësia e banimit tuaj në qendër të vëmendjes

KËTË E OFRON KOMPLEKSI JO RASTESISHT I QUAJTUR "PANORAMA"

NË LAGJEN "MUHAXHERËT" 700 M NGA QENDRA E QYTETIT SAKTËSISHT TE SEMAFORI I VELANIS
SHITEN BANESAT EKSLUZIVE ME PAMJE TË VEQANT TE QYTETIT TË PRISHTINËS.

TIPET E BANESAVE:
1) 54.1 M2 QËNDRIM DITOR, DHOM GJUMI, BANJO, BALLKON, KORIDOR
2) 60.4 M2 QËNDRIM DITOR, DHOM GJUMI, BANJO, BALLKON, KORIDOR
3) 67.9 M2 QËNDRIM DITOR, 2 DHOMA GJUMI, BANJO, BALLKON, KORIDOR
4) 70.0 M2 QËNDRIM DITOR, 2 DHOMA GJUMI, BANJO, BALLKON, KORIDOR
5) 75.9 M2 QËNDRIM DITOR, 2 DHOMA GJUMI, BANJO, BALLKON, KORIDOR
6) 77.5 M2 QËNDRIM DITOR, 2 DHOMA GJUMI, BANJO, BALLKON, KORIDOR
7) 103.8 M2 QËNDRIM DITOR, 3 DHOMA GJUMI, BANJO, WC , BALLKON, KORIDOR
8) 103.6 M2 QËNDRIM DITOR, 3 DHOMA GJUMI, BANJO, WC, BALLKON, KORIDOR

Duke u perqendruar gjithmone ne nevojat e konsumatorit dhe respektuar afatin e punimeve

ÇMIMET E BANESAVE SILLEN PREJ 800€ DERI 870€. varesisht nga kati


OBJEKTI POSEDON LEJE NDËRTIMI. NR.:351-43798

ME HOLLESISHT MUND TE KONTAKTONI
DE-KOS SHPK
+377 44317808
+386 49317808
viber: +37744317808
EMAIL:
ADRESA:
www.de-kos.com
Prishtine 10000
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim