Shiten banesa ne kompleskin SKANDINAVIANne Matin 1

Shitet nga: Arlind 10 Qer 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 1
Sipërfaqe: 0 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat me standarte evropiane ne kompleksin SKANDINAVIANne MATIN 1..banesat gjenden afer rrethit qe lidhe rrugen "ENVER MALOKU"me rrugen "MUHARREM FEJZA" banesat jan ne fazen finale nje bllok dhe dy blloqe tjera perfundojn ne fund te vitit .banesat kane keto dimensione
72.31m2--------------------------------------------------
65.02m2--------------------------------------------------
86.68m2--------------------------------------------------
72.31m2--------------------------------------------------
89.30m2--------------------------------------------------
59.84m2--------------------------------------------------

70.50m2--------------------------------------------------
138.6m2--------------------------------------------------
67.05m2--------------------------------------------------
101.93m2------------------------------------------------
84.10m2-------------------------------------------------
52.84m2------------------------------------------------
54.89m2------------------------------------------------
93.62m2-----------------------------------------------
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim