Shiten banesa te Prishtina Stars

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: GeoFIX 15 Shk 11:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 126m2 kati i 10 ne emshir te Prishtina Stars.


Tel: (Viber) +377 45 663 660,+377 44 702 903, +386 49 287 222
E-mail: geofix1@hotmail.com
Facebook: Agjencioni per Sherbime Gjeodezike dhe Patundshmeri GeoFIX
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim