Shiten banesat ,lokalet ne lagjen e Muhaxherëve

Shitet nga: Amir 21 Dhj 18:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Adresa: Laxhja e Muhaxherëve
Sipërfaqe: 71 80 85 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat , lokalet dhe garazhat ne lagjen e muhaxherve objekti eshte ne ndertim e siper, objekti gjendet perballe xhamis.
Objekti posedon leje ndertimi .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim