Shiten banesat ne Kodren e diellit NSH."AKS AGEN..

Shitet nga: AKS AGENCY 28 Krr 17:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 94 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten banesat me siperfaqe te ndryshme ne Kompleksin bashkohore te banesave "ILIRIA BUILDING" Kompleksi i banesae ndodhet ne bregun e diellit perball banesava te bardha dhe eshte duke u ndertuar me standardet me bashkohore te ndertimit afaristo banesor. Banesat jane ne fazen perfundimtare te ndertimit dhe kane kosoto te ndryshme mvarsisht prej te etazhitetit ku ndodhet banesa. Banesat poseojne garazhet ne bodrume te objektit. Pamjet te cilat i posedoni ne lkete link flasin vete per cilesin e ndertimit. Banesat jane: 127 m2 kater dhomeshe 96 m2 tri dhomshe 66 m2 dy dhomshe Qmimet : kati I-re deri IV-r 980 eu m2 kati i V-te deri IX-ti 940 eu m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim