Shiten banesat ne Lagjen e Muhaxherve#iBRO GROUP

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: iBRO GROUP 13 Tet 18:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3,5
Adresa: Lagja e Muhaxherve
Sipërfaqe: 83 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Sobë / Kaminë, Ashensor, Kati i parë, Hapësirë parkimi / Garazh, Kat në çati, Ndërtesë e re, Rinovuar, E mobiluar, Bodrum, Interfon, Dupleks
Komuna: Prishtinë
Shiten 4 banesa super luksoze ne Lagjen e Muhaxherve me cmim shume te volitshem.Banesat jane nga 45 deri ne 83m katrore.Te gjitha banesat ne kete objekt jane ndertim i klasit A ne te gjitha aspektet.Objekti ka edhe parkingun per vetura dhe gjithashtu kendin per lojra per femije.

Te interesuarit mund te kontaktojne ne numrat:

045/609-373
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim