Shiten dy LOKALE në Dardani

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Pirro 16 Mar 11:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Dardani
Sipërfaqe: 150 m2
Komuna: Prishtinë
Shiten dy LOKALE në Dardani, afër shkollës “Xhemajl Mustafa” 1). Njëri në katin përdhes, 150m2, i renovuar tërësisht, Çmimi 1500Є m2, 2). Dhe tjetri në katin 1 mbi të, 150m2 i renovuar tërësisht, Çmimi 1500Є m2, shiten bashkë dhe ndarazi.

www.pirro-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim