Shiten dy banesa ne Ferizaj

Shitet nga: Ekrem 15 Shk 17:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 5
Sipërfaqe: 170 m2
Komuna: Prishtinë

Ne Ferizaj, dy banesa ne shitje ose duam t’i nderrojme me dike ne Gjilan apo Prishtine, banese, shtepi ose truall i madh ose edhe me nje shtepi te vjeter me shume oborr.dy banesa te reja ne Ferizaj
(perafersisht 170 m2), te posandertuara dhe brendia e punuar enkas per ne dhe ne kemi jetuar vetem nje muaj ne ate. Gati tere teknika e kuzhines asht zvicerane dhe me marke, te dy banesat jane te paisura me xhakuzi, klime,roletne,..etj

Kemi tere njeren ane te nje kati, kemi nje dere ne fillim te korridorit te punuar prej hekuri enkas per ne.

Njera banese (e vogel) afersisht 40m2, me kuzhine te rregulluar me bar (me mase speciale per ne), me karrike te barit te sjellura posaqerisht nga Zvicra, me gjakuzi,.. ende e pabanuar dhe pa instalime te kuzhines (frigo dhe shporet),.

Banesa e madhe afersisht 124m2,dhe ka tri dhoma, nje koridor te gjate dhe te gjere perafersisht10-12m2, me kuzhine te hapur amerikane, me ishull dhe bar te punuar me porosi , me granit, si dhe kuzhina me pllake graniti, me pajisje te sjellura nga Zvicra, pllaka (indukcion) ne ishull dhe shporet i instaluar ne kuzhine gati pothuajse te paperdorura, banjo e madhe me gjakuzi. gjithashtu e kemi edhe nje pjese te posaqme per lavatriqe dhe thares rrobash te sjellura gjithashtu nga zvicra por te perdorura me pare nga ne,..

Nese ka nevoje mund t'i leme te gjitha, si dhe gjerat qe posedojme ne banese gjithsesi me marrveshje, dhomat e femijeve te pakompletuara plotesisht si dhe dhomen e fjetjes komplet.Banesa asht afer stacionit te autobuseve, rruges se Varoshit menjeher afer rrethit ne qender.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim