Shiten urgjent 2 banesa

Shitet nga: afrim 15 Shk 14:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Ndërtesë e re, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shiten dy banesa ne rrugen B mati 1 banesa jane te perfunduara te banueshme por te pa mobiluara.
Njera eshte 61 meter katror dhe tjetra 71katror kati i tret te rrethi i dyte i rruges B.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim