Shitet Banesa 70m2 ne qender kati I te hotel si..

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: Delta 02 Mar 15:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

68 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 72 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne qender ne rr. tring smajli
gjendet ne katin e 1 dhe ka 70 m2
ka dhome dite me kuzhin, 2 dhoma gjumi,banjo dhe balllkon.
balkoni shikon ka rruga dhe dhoma e dites.
nr per kontakt -045 588 135 ose 044 249 654
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim