Shitet Banesa në Emshir tek Prishtina Stars".

Shitet nga: Agjencioni Metropoli 20 Dhj 15:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 133 m2
Komuna: Prishtinë
Ofrohet per Shitje Banesë në lagjen Emshir në Prishtinë tek "Prishtina Stars".

Shitje Banesa 133m² dhe përbëhet nga 1 Qëndrim ditor me kuzhinë, 2 Dhoma gjumi, 1 Banjo, 1 wc 1 Depo dhe 1 Koridor.
Banesa ndodhet në katin 8 të kompleksit Prishtina Stars ne lagjen Emshir. Kompleksi veçohet me siguri të lartë, roje 24h, hyrje e kontrolluar, hapësira gjelbërimi, park,, ujë 24h, mirëmbajtje e rregull, secili bllok i ka nga 2 ashensorë etj.

Për më shumë informata:

✆ 049864636

✆ 044735776 [+Vib
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim