Shitet Banesa ne br.e diellit 56m2

Shitet nga: Banesa 15 Shk 08:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 56 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne bregun e diellit,afer Ambullantes,me renditje,sallon,kuzhina me trapezari,1 dhom gjumi,banjo,koridor,ballkon,dhe ni podrum 5m2,Burim viber +377 45 83 93 03
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim