Shitet Banesa ne tophane

Shitet nga: Ahmet 21 Nën 16:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Tophane
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne tophane ,ndertim i ri.banesa ka 70.3 m2 ,ka nje sallon me kuzhine ,2 dhoma gjumi , banjo dhe dy ballkona.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim