Shitet banesa 85m2 në arbri dhe ka pamje nga qy..

Shitet nga: amiri 18 Shk 12:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 85 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 85m2 në arbri dhe ka pamje nga qyteti. BANESA GJINDET NE KATIN E PAR
Banesa ka këto pjes
DY DHOMA GJUMI
SALLON ME KUZHIN TË MONTUNE
BANJO
WC
SHPAJZ
BALLKON
Ka leje ndrtimi
Tel.kontaktus.
044-049-12-12-19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim