Shitet banesa ne rrugen ''Nazim Gafurri''

Shitet nga: Bekimi 04 Maj 10:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 3
Sipërfaqe: 78 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa afer shtepise se pleqeve ne rrugen ,,Nazim Gafurri’’ ne Prishtine. Banesa permban Dhomen e dites me Kuzhine , 2 Dhoma te fjetjes, Banjo, Depo, Koridor dhe Ballkon. Banesa permban kaldaj vetanake per ngrohje dhe sistem te ujit 24-ore.Ne kuader te kompleksit eshte oborri dhe parkingu i rezervuar dhe i mbuluar. Banesa gjendet ne katin e II-te me siperfaqe S= 78.0m². Objekti ka gjithesejte 8 banesa.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim