Shitet banese ne Bregun e Diellit ( te Qerimi ..

Shitet nga: Leon 11 Shk 09:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Numri i dhomave: 2
Sipërfaqe: 45 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa qe gjendet ne Bregun e Diellit ( perball Qerimi 2 dhe Ciao ) ne katin e 3-te . Banesa eshte ndertim i vjeter 45 m neto me ballkon , e renovuar dhe shitet e mobiluar . Banesa posedon dhome dite te madhe , kuzhin-dhome ,banjo, korridor dhe ballkon . Dokumentacioni ne gjendje te rregullt . Mund te na kontaktoni çdo dite ne tel dhe viber 044 90 10 20 .. Çmimi 1000 euro per m2 , i diskutueshem .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim