Shitet -ndrohet Banesa - qender te Prishtines 79m2

Shitet nga: Bexhet 10 Pri 09:52 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 000 EUR   100 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Tring Smaili mbrapa Sllovenia Sport
Sipërfaqe: 79 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Banesa gjendet ne katin e 6 (në qoshe,) në ndërtesën e re në qendër të qytetit mbrapa Hotel Sirius ose sllovenia sport. Banesa ka dy dhoma gjumi, sallon, kuzhine, një banjo, korridor te madh dhe një tarracë të madhe me pamje dy aneshe të qytetit ne jug dhe perendim (pa bllokim). Banesa eshte mobiluar komplet me mobile italiane. Ben ndrim me banes me te vogel ne Prishtine ose Prizren.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim