Shitet 2+1 Te Mati 1

Shitet nga: Sead Dje 19:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

58 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Banesat e Tregtise Mati 1 Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa 2+1,75m2,ne Prishtine ne lagjen Mati 1.Banesa gjendet ne katin e 9,ka 2 dhoma gjumi,sallon me kuzhine,korridor,2 banjo dhe ballkon.Eshte pjeserisht e mobiluar.Cmimi 58.000,pak i dikskutueshem...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim