Shitet BANESA URGJENT ne LAGJE te SPITALIT

Shitet nga: N. SH. "ACCESS" - Burim 19 Maj 16:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Lagjeja e Spitalit
Sipërfaqe: 76 m2
Komuna: Prishtinë
Banesa eshte ne Lagje te Spitalit afer banesave te kompanis Qelsi Point, eshte e perfunduar, dhe kane fillu me u vendos banoret. Banesa eshte me leje te ndertimti, eshte na katin e 5, me pamje lindje dhe perendim, dhe ka kete renditje:

- Salloni ( eshte me pamje nga Lindja),
- Kuzhina,
- 2 dhoam te gjumit (me pamje nga perendimi),
- 2 ballkona, njeri eshte nga lindja qe ka dalje ne te prej dhomes se dites, kurse tjetri eshte me pamje nga perendimi qe ka dalje ne te nga dhoma e prindve,
- Banjo, dhe
- Koridori.

Banesa shitet bashk me Garazh.

Qmimi ne total i banesen me Garazh eshte 56.000 Euro.

Banesa nuk ka rrezek me ju nxane pamja se nga njera ane e ka rrugen, kurse nga ana tjeter e ka pllaton e madhe me vendparkingje.


Për të i parë te gjitha ofertat tona kliko websajtin tonë: www.access-ks.com

Facebook: Access - Zyra për Shërbime Juridike dhe Patundshmëri

Mund të na kontaktoni nga ora 09:00 - 19:00
Tel:
045/ 622 330
049/ 622 330 Viber
038/ 558 087
e-mail: burim@access-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim