Shitet BANESA në Bregun e Diellit

Shitet nga: Pirro 16 Shk 11:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

82 000 EUR

Numri i dhomave: 2
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 81 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet BANESA në Bregun e Diellit, të banesat e Standardit.

Posedon:

• 81.20m2,
• Kati 2
• 2 dhoma gjumi
• Sallon
• Kuzhinë,
• Trapezari
• Banjo,
• Korridor,

E renovuar dhe mobiluar, çmimi 82.000Є.

Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-260-075, 044/49-118-380, 045/888-488.
www.pirro-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim