Shitet BANESA në Bregun e Diellit

Shitet nga: Pirro 16 Mar 10:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 000 EUR

Numri i dhomave: 1
Adresa: Bregu i Diellit
Sipërfaqe: 44 m2
Komuna: Prishtinë
Shitet BANESA në Bregun e Diellit, të banesat e bardha
Posedon:

• 44m2,
• Kati 1,
• Dhomë gjumi,
• Sallon me kuzhinë,
• Banjo,
• Korridor,
• Ballkon,
• Garazh,

E renovuar dhe mobiluar, çmimi 30.000Є.

Për me shumë informata mund të kontaktoni, në nr. Tel. 044/49-260-075, 044/49-118-380, 045/888-488.
www.pirro-ks.com
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim