Shitet BANESA ne rr.Lidh.Prizrenit perballe qafes.

Shitet nga: Avdullah 06 Mar 18:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

75 000 EUR

Numri i dhomave: 3
Adresa: Rr. Lidhja e Prizrenit, Kati i 3-te, Nr. 1
Sipërfaqe: 75 m2
Për vendbanimin: Ballkon / Terracë, Ashensor, Hapësirë parkimi / Garazh, Ndërtesë e re, E mobiluar, Bodrum, Interfon
Komuna: Prishtinë
Shitet banesa ne rrugen Lidhja e Prizrenit (perballe Qafes), banesa eshte ndertim i ri e cila para 2 viteve eshte leshuar ne perdorim. Banesa eshte ne katin e trete me 2 dhoma gjumi ,1 sallon+kuzhin , koridor dhe banjo. Salloni posedon edhe terrasen. Banesa eshte e mobiluar plotsisht. Oferta per bleres mund te jete me ose pa mobilie. Te interesuarit mund te me telefonojn ne mobil pas ores 16.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim